Як встановити безкоштовний газовий лічильник

Дата: 16.09.2019 09:34

Фото без описуЩоб встановити безкоштовний газовий лічильник, потрібно написати заяву

АТ «Житомиргаз» згідно інвестиційної програми  до кінця року встановлює індивідуальні прилади обліку споживачам Житомирщини, в помешканні яких встановлена лише плита, або плита і газовий нагрівач (колонка).

Індивідуальний облік дозволить відслідковувати споживання природного газу родиною самостійно та, при бажанні, економити споживання енергоносія. До того ж, лічильник у квартирі убезпечить від змін у законодавстві щодо норм споживання, які за останні чотири роки Кабмін переглядав чотири рази.

Куди звернутися, щоб встановити газовий лічильник безкоштовно?

Якщо у Вашому помешканні ще не встановлено газового лічильника слід терміново звернутися із письмовою заявою до Центрів обслуговування клієнтів у Житомирі (вул. Київська, 54), Малині (вул. Гордищанська, 1А), Коростені (вул. Героїв Чорнобиля, 3), Новограді-Волинському (вул. Соборності, 48) або віднести заяву у відділення чи дільницю АТ «Житомиргаз» у Вашому населеному пункті. Варто зазначити, що лічильники будуть встановлені у домоволодіннях де встановлені лише плита, або плита та газовий водонагрівач. Під поняттям «безкоштовно» слід розуміти сам прилад та роботу по встановленню, яку виконують слюсарі.

Хто може звернутися за безкоштовним газовим лічильником до «Житомиргаз»?

Виконуючи інвестиційну програму АТ «Житомиргаз» встановить лічильник тим споживачам, в помешканні яких встановлена лише плита, або плита і колонка. Для споживачів із встановленими загальнобудинковими приладами обліку газу кошти на індивідуальні лічильники не виділяються. Мешканці таких будинків, можуть встановити індивідуальні прилади обліку за власний рахунок, за кошти відповідних бюджетів, або з інших джерел, не заборонених законодавством.

В які терміни потрібно вкластися?

До кінця року «Житомиргаз» встановлює лічильники споживачам безкоштовно, тому варто не зволікати та звернутись до Центру обслуговування клієнтів вже зараз.

Що буде, якщо відмовитися від встановлення газового лічильника?

В такому випадку, споживачеві будуть проводитися нарахування по граничним нормам, а це сьогодні 18,3 куб м газу на прописану людину  у помешканні, де встановлена лише газова плита та 23,6 куб м на 1 людину, де є плита та газовий водонагрівач (колонка) .

За додатковою інформацією звертайтеся до фахівця із зв’язків з громадськістю Катерини Чумак

Тел.:  +380 412 47 06 10

Моб.: +380 67 240 70 20

e-mail: press@ztgas.com.ua