Ресурсна кімната відчиняє двері

Дата: 01.10.2019 15:57

Фото без опису 26 вересня 2019 року в корпусі початкової школи Іршанського  НВК відкрито окремий простір, де дітям з інклюзивними освітніми потребами можна займатися лікувальною фізкультурою, гратися розвиваючими іграми, набувати соціальний досвід та відпочивати. У  відкритті ресурсної кімнати взяли участь Іршанський селищний голова та його заступник, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та охорони здоров'я, адміністрація НВК. На подію відкриття були запрошені вчителі, батьки та діти, які навчаються за інклюзивною формою. Іршанською селищною радою було підтримано ініціативу батьків та виділено кошти на здійснення капітального ремонту приміщення під ресурсну кімнату та наповнення її обладнанням   і меблями.

Розвивати інклюзивне освітнє середовище є дуже важливим, щоб діти з особливими потребами, як і інші діти, мали можливість навчатися у звичайній школі. Це один з пріоритетів Нової української школи. Дітям з особливими потребами, навчання разом з однолітками, допомагає адаптуватися до життя в суспільстві, вчить не боятися ровесників, розширювати світогляд та коло друзів. Інклюзія надає можливість дітям з особливими потребами нашої громади займатися з корекційними педагогами за індивідуальним планом розвитку. Ресурсна кімната – невід’ємна частина інклюзивної освіти, її відвідування буде корисним для усіх дітей. Бажаємо, щоб кожне відвідування  приносило дітям, батькам, педагогам тільки радість і задоволення від навчання та роботи.