Вітаємо з 90-річним Ювілеєм!

Дата: 04.10.2019 12:41

Фото без опису   02 жовтня свій 90-річний ювілей відсвяткував ветеран праці, ветеран Другої Світової війни та шанований житель селища Іршанськ Войнаровський Микола Федорович.

Привітати ювіляра, висловити слова шани та найщиріші побажання   завітав Іршанський селищний голова Анатолій Рак.

Побажання здоровя, радості, добробуту, наснаги, тепла і затишку в родинному колі, злагоди та мирного неба звучали для ювіляра, а квіти, подяка та почесний знак «Відзнака селищного голови», вручені селищним головою, стали приємним доповненням свята.

Ось уже 58 років Микола Федорович проживає в Іршанську, з них понад 40 років пропрацював в Іршанському гірничо-збагачувальному комбінаті. Його неодноразово нагороджували грамотами і цінними подарунками за винахідництво та раціоналізаторство, за вагомий внесок у розбудову держави та комбінату.

Працелюбність, доброзичливість, порядність, щирість притаманні нашому ювіляру.

Як добрий господар, Микола Федорович подякував за вітання. «Я щасливий, - говорить ювіляр. – Щасливий тим, що реалізував себе в цьому житті, завжди маючи гарну справу, щирих друзів, надійний тил, долаючи усі життєві негаразди. Дякую Богу за те, що подарував мені найцінніше – Життя!».

Хай щастить Вам, шановний ювіляре, а Бог дарує щедрі і многії літа!