З Днем Захисника України!

Дата: 14.10.2019 09:21

Дорогі мешканці громади!

Сьогодні, 14 жовтнями, ми разом з усім українським народом у день святої Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва відзначаємо День захисника України.

Це свято -  символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за її незалежність і суверенітет.

В нашій громаді людей, які мають статус учасників бойових дій, ветеранів та учасників АТО налічується 70 осіб – 70 наших мужніх чоловіків, таких простих та скромних в житті. Вони не хизуються ні своїми званнями, ні нагородами, але ми знаємо, що вони варті всіх слів вдячності, всієї шани і поваги від нас.

Дай Боже всім нам сил і можливостей здолати всі труднощі і перепони на шляху до мирного і благополучного життя.  І нехай свята Богородиця своїми молитвами покриває нас від зла і завжди розстилає Свій Покров над кожним з нас.

Здоров’я всім вам, наснаги.

І нехай ті, кого з нами нема - Олексій Богуш, Олег Яндюк та Сергій Фролов - назавжди залишаться в нашій пам’яті, веселі і безтурботні.

Зі святом Вас!

Анатолій Рак