Відкриття скейт-парку в Іршанську відбулось!

Дата: 15.10.2019 11:12

11 жовтня 2019 року в Іршанській громаді відбулась визначна та очікувана подія – урочисте відкриття скейт-парку. Проект реалізований  Іршанською селищною радою за ініціативи молоді Іршанська.

В основу проекту лягло бажання молоді не лише щодо організації змістовного дозвілля, а й збереження життя і здоров’я юних скейтерів та ролерів, які для своїх занять часто обирали проїзні частини доріг або тротуари, наражаючи на небезпеку себе та інших  учасників дорожнього руху.

Втім, головна мета – створення умов для змістовного дозвілля та здорового способу життя молоді. Варто зазначити, що скейт-парк розташований на території Іршанського НВК «Гімназія-ДНЗ» біля сучасного спортивного майданчика з вуличними тренажерами, який також було реалізовано з метою популяризації спорту в громаді. В планах і надалі облаштовувати шкільну спортивну локацію та зробити це місце самим популярним та відвідуваним в селищі.

У день відкриття селищний голова Анатолій Рак разом з підрядною організацією, яка побудувала майданчик, для відвідувачів скейт-парку підготували майстер-клас від досвідчених спортсменів-ролерів, представників Всеукраїнської Федерації Скейтбордінгу. Спотрсмени високо оцінили обладнання, яке встановила фірма RightPark на іршанському майданчику.

Однак і спортсмени, і селищна рада звертають особливу увагу тих, хто планує заняття на території скейт-парку: цей вид спорту травмонебезпечний - тому просимо ретельно ознайомитися із правилами поведінки під час занять.

Бажаємо всім мешканцям громади бути активними та відповідальними за своє життя і здоров’я.

Пишаймося тим, що є у нас! Прагнемо найкращого!

Перегляд відео за посиланням: https://youtu.be/EzhClIL1qwk

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)