«Дивоцвіт» вкотре витримав іспит на професійність

Дата: 21.10.2019 11:34

Хореографічний колектив «Дивоцвіт» під керівництвом Світлани Ковриги цього разу представив Іршанську школу мистецтв  19 жовтня на XIV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Зоряна брама» в м. Києві і знову зробив це успішно.

В номінації «хореографічне мистецтво», жанр «народний танець», в категоріях діти  та ювенали учасники колективу стали лауреатами ІI ступеня та володарями кубків за виконання славетних та вже пізнаваних композицій «Варенички» та «Господарочки».

Хореографічний колектив «Дивоцвіт» витримав іспит на професійність. За відгуками самих юних танцюристів, боротьба за кубки фестивалю була запеклою. Проте, для кожного учасника подібні виступи на сценах - не лише безцінний досвід, але й отримання позитивних емоцій від нових творчих знайомств та від гідної оцінки своєї праці.

Колектив висловлює подяки: батькам - за моральну і фінансову підтримку участі у фестивалі-конкурсі; Іршанській селищній раді - за допомогу та сприяння розвитку творчих здібностей і талантів юних вихованців.

Анатолій Рак та Тамара Злобіна вітають керівника хореографічного колективу «Дивоцвіт» Світлану Ковригу та колектив з перемогою!

Ніколи не відмовляйтесь від своєї мрій!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)