Дошкільнята привітали захисників України

Дата: 23.10.2019 08:40

18 жовтня в Іршанському закладі дошкільної освіти відбулося свято «Вклоняюся тобі, солдате!», присвячене Дню захисника України. Головною метою заходу було вшанування людей, які стоять на захисті суверенітету, територіальної цінності й недоторканості нашої держави, миру та спокою українського народу.

Організатор свята – соціальний педагог Чумак Олена Леонідівна. Гості свята – учасники антитерористичної операції та їх родини, які проживають в нашому селищі.

Для дошкільнят цей захід став непересічною подією. Адже їм випала нагода побачити справжніх героїв нашого часу! Саме такі зустрічі виховують майбутніх захисників України, сприяють патріотичному вихованню дошкільників,  вихованню в дітей почуття гордості за рідну землю, бажання примножувати її красу та здобутки.

Дорогі наші захисники! Ваш подвиг завжди залишиться взірцем патріотизму, мужності та самопожертви! Ви – наші герої! Ви - приклад мужності, честі та відваги для наших найменших громадян України!!! І Нехай Ваша сила  живиться нашою любов’ю, шаною та підтримкою!

Велика подяка талановитому колективу дошкільного закладу за відданість своїй справі, невпинний творчий пошук, креативний підхід до організації роботи з дошкільнятами!!!

ФОТО: Олена Остапчук

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)