Володар "Золотого м'яча" завітав до Іршанська

Дата: 11.11.2019 10:48

8 листопада юним футболістам нашого селища випала неочікувана нагода зустрітись з легендою світового масштабу - зіркою світового футболу, володарем «Золотого м’яча» Ігорем Івановичем Бєлановим. До речі, всього троє українських футболістів стали лауреатами цього “золота” – київські динамівці Олег Блохін (1975), Ігор Бєланов (1986) і українець Андрій Шевченко (2004). Їхні імена знає весь світ!

За сприяння члена виконавчого комітету Іршанської селищної ради Анатолія Скоковського та селищного голови Анатолія Рака юні спортсмени зустрілися з легендою футболу. Ігор Бєланов відвідав Іршанський НВК «Гімназія-ДНЗ» та подарував масу позитивних емоцій, провів фотосесію з учнями, педагогами, роздав усім бажаючим автографи.

• Хочу, щоб ви знали – мрії збуваються! – звернувся до дітей Ігор Бєланов. - В дитинстві я щодня бив об стінку свій маленький м’ячик і мріяв потрапити до гарного тренера. Потім мріяв вигравати у шкільних турнірах, у першості міста і області - і вигравав! Бажання чогось досягти у житті мені допомогло. І, звичайно, важка робота на тренуваннях!

Відомий футболіст побажав Іршанській громаді та її жителям бути активними, життєрадісними та натхненними у своїх справах, мріяти і ніколи не здаватись, а також висловив бажання завітати у майбутньому до Іршанська та організувати футбольний матч ветеранських команд - «Збірна України» VS «Ветерани футболу Іршаснька».

Тож з нетерпінням чекатимемо на цю цікаву і, впевнені,  незабутню зустріч!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)