І знову лауреати у Міжнародній хореографічній асамблеї ім. Н.Скорульської!

Дата: 11.11.2019 11:21

9 листопада хореографічний колектив "VERES" Іршанської школи мистецтв прийняв участь у V ювілейній Міжнародній хореографічній асамблеї ім. Н.Скорульської, яка проходила в обласному музично-драматичному театрі ім. І Кочерги. В асамблеї взяли участь понад 800 учасників з різних країн - України, Білорусі, Польщі, Македонії, Грузії.

Вихованці колективу "VERES" стали лауреатами ІІІ ступеню в номінації "Дитячий танець", лауреатами ІІ ступеню в номінації "Народний танець" (середня вікова категорія) та лауреатами ІІ ступеню в номінації "Народний танець" (старша вікова категорія).

Виступи конкурсантів оцінювало поважне та професійне журі, головою якого була прима-балерина Національної Опери України, Народна артистка України, суддя телепроекту "Танці з Зірками" Катерина Кухар.

Керівники колективу щиро вдячні адміністрації Іршанської школи мистецтв, селищній раді за організацію поїздки, та батькам - за матеріальну підтримку.

Коментарі:

Анонім
2019-11-11 19:21:02

Наші діти надзвичайно талановиті, завдячуючи клопіткій праці наставників - педагогів!!!!Творчих вам злетів!!!!

Тома Фоменко
2019-11-11 15:52:31

Суперові діти ансамблю" Veres " !!!!! Вітаю !!!

Тома Фоменко
2019-11-11 15:49:01

Суперові діти ансамблю "Veres" ????