Оголошення про проведення конкурсу!

Дата: 15.11.2019 16:28

Відділу освіти, охорони здоров´я та соціально-культурної сфери Іршанської селищної ради  ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС  на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

- спеціаліста органу місцевого самоврядування відділу освіти, охорони здоров´я та соціально-культурної сфери.

Вимоги до особи, яка претендує на посаду:

- повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста),

- досконало володіти державною мовою,

- знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби,

- знати чинне законодавство України в межах необхідних для належного виконання службових обов’язків, зокрема: Конституцію України, закони України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади запобігання та протидії корупції»;

- інструкцію з діловодства у органі місцевого самоврядування  та законодавства у сфері освіти;

- досвід роботи в установах системи освіти не менше 10-ти років;

- відповідати морально-етичним вимогам.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у начальника відділу освіти, охорони здоров´я та соціально-культурної сфери Іршанської селищної ради.

Необхідні документи для участь у конкурсі:

• заяву про участь в конкурсі ;
  • заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації,
  • копію документа, який посвідчує особу (паспорт);
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних);
  • копію трудової книжки;
  • довідку про відсутність судимості.

Особа, яка претендує на зайняття посади в органі місцевого самоврядування, до призначення або обрання на відповідну посаду подає  шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Подача документів здійснюється за адресою:
12110, Житомирська обл., Хорошівський р-н, смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7, кабінет №8.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Довідки за телефонами: 4-42-20, 4-43-61