Перетворення в Іршанській школі мистецтв

Дата: 21.11.2019 11:37

В Іршанській школі мистецтв влітку цього року на повну кипіла робота. В концертній залі розпочали грандіозні роботи по реконструкції сцени, що майже підходять до фінішу. В фойє пророблено не менш масштабну роботу із заміни підлоги та ремонт кабінету для академічних концертів.

На прилеглій території перед центральним входом до школи встановлено дві новенькі вуличні лавки, які створили ще більш затишнішу атмосферу закладу.

На днях завершено ремонт покрівлі Іршанської школи мистецтв, після чого можна приступати до наступних етапів внутрішніх і оздоблюваних робіт та спокійно входити в зимовий період.

Директор школи мистецтв Тамара Злобіна зазначила: «Все це  не можливо було б здійснити без розуміння нагальних потреб закладу з боку селищного голови Анатолія Рака, його ініціювання перед депутатським корпусом фінансової підтримки школи мистецтв. За таку допомогу, за сприяння якісному функціонуванню закладу, за комфортний процес навчання весь наш колектив і я особисто висловлюємо щиру вдячність».

Планів та ідей у закладу багато, проте говоритимемо лише про реалізоване. Тож до нових публікацій!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)