Оголошено конкурс на логотип та бренд нашої громади

Дата: 21.11.2019 13:48

Фото без описуУВАГА КОНКУРС ЛОГОТИПУ ГРОМАДИ!

Виконавчий комітет Іршанської селищної ради оголошує про початок відкритого творчого конкурсу на визначення концептуальної ідеї бренду Іршанської об’єднаної територіальної громади та її логотипу.

Створення та визначення концептуальної ідеї та логотипу Іршанської обєднаної територіальної громади, які будуть спрямовані на формування корпоративної культури громади, просування позитивного іміджу Іршанської ОТГ в Україні та за кордоном, і використовуватимуться в інформаційно-рекламних заходах, спрямованих  на  промоцію  культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу громади, сприятимуть забезпеченню права мешканців громади у поширенні позитивних знань про громаду, її історико-культурну спадщину та економіко-інвестиційний потенціал в Україні та світі.

Умови проведення конкурсу:

У Конкурсі можуть брати участь як фізичні, так і юридичні особи.

Участь у Конкурсі безкоштовна.

Конкурсні роботи з позначкою «Конкурс на логотип» надсилаються на розгляд в електронному вигляді на пошту irshansk_rada@ukr.net.

Кожен учасник може подати необмежену кількість робіт.

Конкурс проводиться у три етапи:

І етап – відбірковий (21.11.2019 р. – 31.12.2019 р.) – прийом заявок та концептуальних пропозицій. Оргкомітет має право подовжити термін подачі конкурсних робіт, відтермінувавши ІІ та ІІІ етапи на відповідну кількість днів;

ІІ етап - пів-фінал (01.01.2020 р. – 15.01.2020 р.) – відбір оргкомітетом в рамках відкритої бренд-сесії, трьох основних концептуальних ідей (з логотипом включно);

16.01.2020 р. – 20.01.2020 р. – доопрацювання фінальних робіт згідно із наданими рекомендаціями від оргкомітету конкурсу;

ІІІ етап – фінал (21.01.2020 р. – 31.01.2020 р.) – оприлюднення конкурсних робіт трьох фіналістів та онлайн-голосування за найкращу концептуальну пропозицію та логотип протягом 10-ти днів.

Деталі та умови Конкурсу: Положення про відкритий творчий конкурс на визначення концептуальної ідеї бренду Іршанської об’єднаної територіальної громади та її логотипу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)