Випробовуємо нові технології при роботах з ліквідації ямковості

Дата: 25.11.2019 15:13

На дорогах селища Іршанськ (вулиця Лесі Українки, вулиця Гулія) вперше застосували нові технології при роботах з ліквідації ямковості. Вказані роботи проводилися з метою оперативної реакції на необхідність ремонту дорожнього покриття. Працівники з благоустрою АГВ Іршанської селищної ради вперше такі роботи  виконують за технологією так званого холодного асфальту, головним призначенням якого є ямковий ремонт асфальтобетонних покриттів з невеликою загальною площею робіт (3-5 м²). Використовується холодний асфальт, у першу чергу, для оперативного усунення пошкоджень дорожнього покриття з метою попередження подальшого руйнування асфальту без використання дорого вартісних машин та механічних агрегатів.

Як зазначають спеціалісти, вказаний матеріал (холодний асфальт) можливо використовувати  для ямкового ремонту в наступних ситуаціях:

- погані погодні умови (дощ, сніг, температура повітря нижче + 5 °С), що не дозволяють використовувати традиційні матеріали для асфальтування;

- необхідність оперативного усунення дорожнього дефекту (яма, вибоїна або просадка асфальту), що становить небезпеку для руху транспортних засобів;

- незначне пошкодження малої площі (до 1 м²) або кілька дрібних пошкоджень загальною площею 3-5 м² .

Тож не варто робити висновки заздалегідь, а  варто весною дати об’єктивну оцінку  технології і матеріалу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)