З 1 грудня зросли розмір прожиткового мінімуму і мінімальна пенсія

Дата: 03.12.2019 15:57

В Україні з 1 грудня зросли розмір прожиткового мінімуму і мінімальна пенсія. Про це йдеться в законі про державний бюджет України на 2019 рік.

Тепер прожитковий мінімум становить 2102 грн для працездатних (було 2007 грн), 1638 грн для осіб, які втратили працездатність (було 1564 грн), 1779 грн для дітей, у віці до 6 років (було 1699 грн) та 2218  грн для дітей із 6 до 18 років (було 2118 грн).

Підвищення прожиткового мінімуму приведе до перерахунку пенсій для 11 мільйонів пенсіонерів. Тепер розмір мінімальної пенсії становитиме 1638 грн. Таким чином, мінімальна пенсія зросте цього року на 9%.

Крім того, в Україні з 1 грудня зросте максимальний розмір допомоги з безробіття – до 8408 гривень (4 прожиткові мінімуми).

Також збільшаться і різні соціальні виплати, наприклад, мінімальний розмір аліментів для дітей до шести років виросте – з 849,5 до 889,5 грн, а для дітей від шести до 18 років – з 1059 до 1109 грн.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)