Перемога в національному проекті «Місцеве самоврядування. Народні обранці»

Дата: 04.12.2019 16:17

3 грудня 2019 року відбулось урочисте засідання ІХ Всеукраїнського конкурсу «Місцеве самоврядування. Народні обранці».

Цьогоріч Житомирську область у проекті представляли селищні голови Іршанської та Семенівської ОТГ, які поділились здобутками та історіями успіху своїх громад.

Масштабний захід здійснюється за підтримки та участі представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Української асоціації районних та обласних рад, Асоціації міст України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад, Асоціації об’єднаних територіальних громад та ін.

Місцеве самоврядування в ході реформи децентралізації перетворюється на дієвий механізм народної влади, участі кожного у зростанні благополуччя місцевих громад. І робота в цій сфері є надзвичайно складною та відповідальною.

І саме з метою оцінки успіхів громад в розбудові власних територій було започатковано національний проект «Місцеве самоврядування. Народні обранці».

Щиро вітаємо селищного голову Іршанської об’єднаної територіальної громади Анатолія Рака із перемогою в конкурсі!

Його плідну роботу на благо громади та всієї держави відзначено медаллю «За вірність народу України».

Вітаємо також всю Іршанську об’єднану територіальну громаду за визнання спільного прагнення до розвитку та процвітання, гідної оцінки зроблених на цьому шляху непростих та важливих кроків.

Не зупиняємось на досягнутому, прагнемо – кращого!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)