Учнівська молодь громади відвідала Верховну Раду

Дата: 10.12.2019 13:50

9 грудня 2019 року  за пропозиції  народного депутата 66 виборчого округу Тетяни Грищенко та за активного сприяння Іршанської селищної ради відбулась екскурсійна поїздка до Верховної Ради України. Відділом освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери до поїздки були залучені кращі учні Іршанського та Добринського НВК.

Під час змістовної та цікавої екскурсії учасники побачили унікальні речі та приміщення парламенту, пройшлися знаменитими кулуарами, дізналися багато цікавих фактів з історії та сьогодення Верховної Ради України. Усі екскурсанти найбільше прагнули побувати в головній залі Верховної Ради – сесійній, адже саме там приймаються закони, без яких існування суспільства неможливе. Екскурсовод провела усіх на балкон, на якому розташовані ложі дипломатичного корпусу та преси, а також поважних гостей. Відвідувачі на власні очі побачили національну реліквію – Прапор Незалежності, який народні депутати першого демократичного скликання внесли до сесійної зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року; ознайомилися з оригінальною картиною відомого художника О.Г.Кулакова під назвою «Державотворення», яка є почесним символом успішної боротьби за українську незалежність.

Делегація мала змогу прогулятися Маріїнським парком, зробити фото та селфі на фоні Маріїнського палацу.

Учасники поїздки висловлюють слова щирої вдячності за організацію поїздки Іршанській селищній раді, народному депутату Тетяні Грищенко, помічнику депутата Юрію Васяновичу, супроводжуючим та водію автобуса.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)