З Днем Святого Миколая!
Дорогі іршанці, мешканці та гості громади!
Вітаю всіх вас з одним з найсвітліших, найдобріших і найрадісніших християнських свят, яке символізує початок череди Новорічних свят, - Днем Святого Миколая!
Для всіх дітей, що вели себе в цьому році добре, Святий Миколай приготував гостинці. Він знає, хто був слухняним і тішив своїх батьків і знає, хто який подарунок заслужив. Впевнений, що вранці у вас під подушкою були тільки приємні сюрпризи!
В День Святого Миколая від щирого серця бажаю всім радості і добрих посмішок навкруги, світлої надії, казкових чудес і чарівних моментів, безлічі щасливих миттєвостей на життєвому шляху і щирої любові.
Зичу всім достатку, родинного затишку й душевного тепла.
Свято це - своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє.
Тож нехай Святий Миколай освятить Ваші домівки і благословить на добрі справи.
Селищний голова Анатолій Рак
і колектив Іршанської селищної ради
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)