Дошкілля дякує меценатам за освітлення

Дата: 27.12.2019 10:57

Сьогодні вуличне освітлення – це не розкіш, а звичайне благо цивілізації. Сучасні та яскраві вуличні ліхтарі світять на центральних вулицях селища, і це не може не тішити. Але ще є місця, де вуличного світла бракує. І нас почули, адже наші наймолодші мешканці потребують особливої уваги. Днями, без зайвого пафосу та урочистих церемоній, запрацювало вуличне освітлення на території Іршанського дошкільного закладу завдяки  турботі та підтримці наших постійних спонсорів та меценатів.

Від імені колективу закладу, батьків та вихованців ЗДО  сердечно дякуємо за розуміння і допомогу директору філії «ІГЗК» АТ «ОГХК» Сівченку  Віктору Анатолійовичу, начальнику ЕЦ Гертеру  В’ячеславу Леонідовичу, майстру ЕЦ Мельнику Олексію Миколайовичу та бригаді електромонтерів з ремонту і будівництва ліній електропередач. Шлемо Вам найтепліші вітання з Новим роком і Різдвом Христовим. Зичимо здоров’я, злагоди, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть вас до успіхів!

колектив  Іршанського закладу дошкільної освіти

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)