Допомога депутата Добринському НВК

Дата: 27.12.2019 13:31

Напередодні зимових свят  з новорічними подарунками для школярів до нашого закладу завітав депутат Хорошівської районної ради,  директор ТОВ «Валки-ільменіт» БОНДАР Іван  Константинович - наш давній друг та благодійник. Уже кілька років поспіль адміністрація НВК неодноразово звертається з різними проблемами та питаннями щодо спонсорської допомоги і завжди  Іван Костянтинович з розумінням та турботою відкликається щоб допомогти створити сучасне освітнє середовище у нашій звичайній сільській школі.

Ось і в цьому році при фінансуванні місцевого бюджету Іршанської селищної ради та благодійної допомоги Бондаря І.К. силами працівників ТОВ «ВалФото без описуки-ільменит» та працівників нашого закладу  до початку навчального року в будівлі школи було проведено капітальний ремонт підлоги правого крила коридору. Під час осінніх канікул роботу продовжили в лівому крилі коридору та у грудні  всі ремонтні роботи були вже завершені.

Оновленою світлою та затишною стала наша старенька школа, якій уже понад 115 років.

Від імені працівників, школярів та батьків учнів висловлюю слова вдячності нашому депутатові БондФото без описуарю І.К. та всім працівникам, що брали участь у ремонтних роботах. Щиро вітаю усіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю Вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі роки! Нехай Новий рік буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи та вдачі.

Директор Добринського НВК Л.В. ШевчукФото без опису

Коментарі:

Анонім
2019-12-27 16:57:17

Дуже гарна школа! Раджу побачити все на власні очі!