Вручили подарунки дітям пільгових категорій

Дата: 28.12.2019 11:25

Фото без описуДо Дня Святого Миколая та Нового року від Іршанської селищної ради придбано та вручено солодкі подарунки дітям пільгових категорій (діти-сироти, діти з обмеженими можливостями, діти учасників АТО, діти, які опинились в складних життєвих обставинах).

Напередодні новорічних свят спеціаліст у  справах дітей та директор «Центру соціальних послуг» Іршанської селищної ради відвідали сім’ї пільгових категорій Добринського старостинського округу (с. Ємилівка,с. Гута-Добринь, с.Губенкове). Привітали сім’ї з прийдешніми новорічними та різдвяними святами, дітлахам  вручили  подарунки до новорічних свят. Наталя Костриця, спеціаліст у справах дітей Іршанської селищної ради, поділилась враженнями: «Всі діти з особливим захватом чекають новорічних свят та вірять у казку. Коли ти маєш змогу наблизити дитину до казкового відчуття, да і просто зробити щось приємне, розумієш, що працюєш не дарма, що є в цьому сенс. І більшої мотивації, ніж щасливі очі дітей, немає».

До вітань з нагоди зимових свят долучилась народний депутат України по округу № 66 Грищенко Т.М., яка передала солодкі подарунки дітям пільгових категорій та  сім’ям, які знаходяться в групі ризику по Іршанській ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)