Оновлені реквізити рахунків для зарахування надходжень до бюджетів

Дата: 10.01.2020 13:56

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» та наказу Державної казначейської служби України від 19.12.2019 № 355 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» оновлено перелік реквізитів рахунків у форматі IBAN для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів, відкритих відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203.

Датою початку здійснення операцій з виконання державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» визначено 03.01.2020.

З питань правильності зарахування податків, зборів, платежів до бюджету необхідно звертатись до відповідних контролюючих органів, визначених постановою Кабінету міністрів України від 16.02.2011 №106

Реквізити рахунків державного бюджету з 03.01.2020.xls

Реквізити рахунків місцевого бюджету з 03.01.2020.xls

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)