В Іршанській бібліотеці вшанували подвиг героїв Крут

Дата: 30.01.2020 14:52

Фото без опису29 січня 2020 року бібліотекарі Іршанської селищної бібліотеки спільно з учнями 11-А класу Іршанського НВК (класний керівник О.Анічкіна) провели годину історичної пам’яті: «Подвиг героїв Крут: погляд із сьогодення».

Ведучі розповіли про одну із найтрагічніших сторінок з історії України – бій під Крутами, про те, що цей бій став символом нескореного духу нашої нації. Подвиг героїв Крут і сьогодні надихає воїнів нашої армії на сході України.

Учні читали вірші, присвячені героям Крут. На завершення працівники бібліотеки анонсували книги з бібліотечного фонду «Бій під Крутами» автора Ю. Сороки та «Крути 1918» автора К. Тур-Коновалова.Фото без опису

Радимо переглянути кінострічку, яка вийшла в прокат в 2019 році «Крути 1918» (Winter of The Braves). Це український історичний фільм-екшн режисера Олексія Шапарєва, який вийшов у прокат 7 лютого 2019 року та  присвячений 100-річчю бою під Крутами взимку 1918 року. Фільм отримав багато відгуків та рецензій.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)