Результати конкурсу: яким буде логотип нашої громади

Дата: 13.02.2020 11:35

Заключний етап конкурсу на визначення концептуальної ідеї бренду Іршанської об’єднаної територіальної громади та її логотипу (онлайн- голосування на сайті Іршанської селищної ради) завершився 07.02.2020 о 17:00. На цю годину проголосувало на сайті 134 особи. Голоси громадськості розподілились наступним чином:

Варіант 1 (код роботи № 1) набрав 33,6% голосів - ІІ місце

Варіант 2 (код роботи № 7) набрав 35,8% голосів - І місце

Варіант 3 (код роботи № 5) набрав 30,6% голосів - ІІІ місце

Засідання організаційного комітету конкурсу відбулось 10 лютого. Згідно п.7.11 Положення про відкритий творчий конкурс на визначення концептуальної ідеї бренду Іршанської ОТГ та її логотипу переможцем конкурсу вважається робота, яка отримала максимальну підсумкову кількість балів за результатами оцінювання Оргкомітету та онлайн-голосування.

За результатами оцінювання конкурсних робіт як членами оргкомітету конкурсу, так і за результатами онлайн-голосування громадськості І місце отримала робота під кодом № 7, яку і визнано ПЕРЕМОЖЦЕМ!

Результати Конкурсу та логотип Іршанської об’єднаної територіальної громади будуть подані на затвердження виконавчому комітету Іршанської селищної ради для реалізації та практичного використання.

Детальна інформація про концепцію бренду та логотип

Оргкомітет