В Іршанську відбувся Мистецький вернісаж

Дата: 13.02.2020 16:31

12 лютого у малому залі Будинку культури та спорту відбувся мистецький вернісаж «На крилах любові», в якому взяли участь учні 9-10 та 11-Б класів Іршанського НВК «Гімназія-ДНЗ», вихованці й викладачі Іршанської школи мистецтв та художники Павло Гусєв, Тетяна Жендицька і Михайло Стефура разом зі своїми вихованцями. Організаторами та ідейними натхненниками події стали учителя Іршанського НВК Валентина Мельник та Галина Обшта.

Перегляньте ці фото – і Ви відчуєте, як радісно й натхненно, на крилах любові, всі поринули у чарівний світ мистецтва, де доторкнулися до струн сердець геніальних співців кохання - відомих поетів, композиторів, співаків, художників - і нібито серця стали добрішими, ніжнішими, більш люблячими й шляхетними.

І дуже приємно спостерігати за такою злагодженою роботою і співпрацею освітніх та мистецьких закладів нашої громади, що неодмінно матиме позитивні результати в процесі виховання нашої чудової молоді.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)