Вандали знищили дерева

Дата: 14.02.2020 10:29

Від рук вандалів сьогодні вночі постраждали молоді дерева та восени посаджені декоративні туї в сквері на перехресті вулиць Гулія та Корольова. Дерева переламали навпіл, туї завалили. Саме таку картину мешканці селища змогли побачити зранку. Хіба здорова, свідома людина здатна на таке??? Описати словами емоції та почуття неможливо, фото самі говорять за себе…

Деякі з вас скажуть, що ті, хто собі таке дозволяє, не читають зазвичай про це в інтернет-ресурсах та соцмережах. Однак кожен з нас може зупинити це варварство і вандалізм, зробивши зауваження, викликавши поліцію, і головне - виховуючи дітей і прищеплюючи їм любов до природи, повагу до праці інших і знання елементарних правил поведінки та моралі.

Шкода лише праці тих, хто працював для того, щоб зробити наше селище гарнішим і комфортнішим, щоб вже навесні в цьому сквері бавились дітлахи та відпочивали молоді матусі, молодь, літні люди.

Висновки робити кожному з нас.

P.S. Просимо всіх свідомих і небайдужих мешканців, хто має будь-яку інформацію про цю подію, звертатись в поліцейську станцію або селищну раду за адресою:

вул. Гулія, 7, смт Іршанськ

тел.: 04145-44221 (приймальня селищної ради)

тел.: 068-689-89-15  (дільничний інспектор Ярослав В'ячеславович Никитенко)

Анонімність та винагороду гарантуємо.

Коментарі:

Олександр
2020-02-15 11:52:44

Потрібно ставити по селищу відеоспостереження і ловити покидьків. Батькам штрафу тисяч надцять щоб виховували краще. А малолітніх вилупків в сізо або прибирати селище 15 діб.

Игорь
2020-02-14 12:45:20

Руки повідрубати при самій шиї за таке!!!!