Про запровадження дистанційної роботи на період карантину

Дата: 20.03.2020 15:45

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, на виконання протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 березня 2020 року № 252 «Про запровадження дистанційної роботи на період карантину», апарат Іршанської селищної ради переходить на режим дистанційної роботи, про що відповідне розпорядження підписав селищний голова Анатолій Рак.

У період з 20 березня по 03 квітня 2020 року обмежено доступ громадян до приміщень виконавчого апарату селищної ради та відділу «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради.

Рекомендовано керівникам комунальних підприємств та установ, що належать до сфери управління селищної ради, запровадити аналогічні заходи.

Нагадуємо, контактні номери телефонів та адреси електронної пошти посадових осіб апарату селищної радиhttps://irshanska-gromada.gov.ua/aparat-radi-14-23-41-22-02-2019/.

Будьте здорові, дбайте про себе та своїх близьких.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)