Розпорядження селищного голови "Про вжиття заходів щодо недопущення поширення коронавірусу на території Іршанської ОТГ"

Дата: 26.03.2020 17:11

Фото без описуАнатолієм Раком від 25.03.2020 видано розпорядження  №46 «Про вжиття заходів щодо недопущення поширення коронавірусу на території Іршанської ОТГ», яким запроваджується на 30 днів надзвичайна ситуація на території громади через поширення коронавірусу SARS-СоV-2, та продовжуються до 24 квітня 2020 року усі карантинні заходи.

Див.: Повний текст Розпорядження селищного голови № 46 від 25.03.2020

Окремим пунктом розпорядження розширено перелік дозволених на період карантину видів діяльності, на які раніше була накладена заборона, а саме:

• оптової торгівлі харчовими продуктами, торгівлі ветеринарними препаратами, здійснення ветеринарної практики, продажу кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і садивних матеріалів, діяльності щодо технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку, торгівельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, дотримання санітарних та протиепідемічних заходів.

Головному лікарю КНП «ЦПМСД» Іршанської селищної ради доручено: разом з сімейними лікарями здійснювати моніторинг санітарно-епідеміологічної ситуації на території громади з щоденним контролем за особами, які повернулися із закордону і мають перебувати на самоізоляції у визначеному місці;  проводити роз’яснювальну роботу з особами, які повернулися із закордону; оперативно реагувати на звернення громадян щодо погіршення стану здоров’я з відповідною симптоматикою інфекційного захворювання.

Центр соціальних послуг Іршанської селищної ради зобов’язаний забезпечити роботу «гарячої лінії» для надання допомоги найуразливішим категоріям населення по доставці ліків та продуктів харчування та залучити волонтерів до роботи по допомозі населенню з видачею відповідних посвідок та знаків розпізнавання таких осіб.

КП «Іршанське комунальне підприємство" має  забезпечити санітарну обробку спецрозчином закріплених об’єктів (автостанцій, зупинок громадського транспорту), прибудинкових територій та вхідної групи багатоповерхового житлового фонду. Працівники з благоустрою  забезпечуватимуть санітарну обробку спецрозчином закріплених об’єктів (дитячі та спортивні майданчики) та місць масового скупчення людей.

Відділу освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери доручено продовжити карантинні заходи у підвідомчих комунальних закладах терміном до 24 квітня 2020 року та припинити опалювальний сезон 2019-2020 року у підвідомчих закладах з 01 квітня 2020 року.

Розпорядженням також урегульовано питання підвозу медичних працівників, а саме зобов’язано керівників підприємств, установ, організацій Іршанської ОТГ здійснювати підвіз фельдшерів, медиків, водіїв медичних закладів позачергово в межах визначених маршрутів по підвозу робітників підприємств згідно списку.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)