ЩОДО РОБОТИ РИНКІВ НА ТЕРИТОРІЇ ІРШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 03.04.2020 12:26

Постановою головного санітарного лікаря України від 30 березня 2020 року задано рамкові умови, за яких можуть працювати ринки. Вони є дуже жорсткими, тому технічно їх неможливо реалізувати. На порушників цих вимог в обов’язковому порядку складають адміністративні протоколи.
У смт Іршанськ працює достатня кількість продуктових магазинів та маркетів. У сільських населених пунктах громади також працюють продуктові магазини або здійснюється виїзна торгівля продуктами та товарами першої необхідності. Нестачі у будь-яких продуктах харчування чи товарах першої необхідності немає.
Тому ми не будемо ризикувати життям і здоров`ям наших громадян, допоки в країні не покращиться епідеміологічна ситуація з коронавірусом.
Ми бачимо, як деякі люди зневажливо ставляться до правил карантину. Відкрити ринок – це означає забезпечити місце масового скупчення людей.

Дякувати Богу, на теренах Іршанської громади та району випадків госпіталізації громадян з підозрою на коронавірус не зафіксовано.
Дякую всім, хто з розумінням ставиться до ситуації, дбає про здоров’я не лише своє, а й рідних та близьких і сьогодні залишається вдома.
Ще раз наголошую, якщо ми хочемо побороти коронавірус, кожен повинен дотримуватися строгих правил карантину. Особливо це стосується тих, хто прибув з-за кордону. Якщо ми дамо слабинку, то з таким «карантином», як дехто вважає його канікулами, ми можемо зайти й у осінньо-зимовий період.
Прошу всіх з розумінням поставитись до ситуації. Залишайтеся вдома! Будьте здорові!

Селищний голова Анатолій Рак

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)