Перелік послуг, що надаватимуться через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Іршанської селищної ради на період дії карантину

Дата: 06.04.2020 15:28

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” із змінами, внесеними постановою № 242 від 20.03.2020 року стосовно  надання через центри надання адміністративних послуг у період дії карантину адміністративних послуг, доводимо до відома перелік послуг, що надаватимуться через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Іршанської селищної ради на період дії карантину:

адміністративних послуг, які надаються через

відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Іршанської селищної ради у період дії карантину

Найменування адміністративної послуги

Правові підстави для надання адміністративної послуги

1.

Оформлення та видача паспорта громадянина України

Закони України “Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України”“Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус”, постанова Верховної Ради України від 26 червня 1992 р. № 2503-XII “Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон”

2.

Оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого

3.

Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку

4.

Державна реєстрація актів цивільного стану:

Закон України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану”

державна реєстрація народження фізичної особи та її походження;

державна реєстрація смерті

5.

Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

Закон України “Про житлово-комунальні послуги”

6.

Надання пільги на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу

Бюджетний кодекс України

7.

Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”

Указ Президента України від 25 грудня 2007 р. № 1254 “Про одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”

8.

Реєстрація місця проживання

Закон України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”

9.

Зняття з реєстрації місця проживання

10.

Видача довідки про реєстрацію місця проживання

-”-

Нагадуємо, що на період обмежувальних заходів всі особисті прийоми громадян проводяться виключно за попереднім записом за тел.: 4-22-22 або в електронній формі: irshansk.tsnap@gmail.com.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)