Допомога від ТОВ "Межиріченський ГЗК"

Дата: 08.04.2020 09:34

Іршанська селищна рада висловлює щиру вдячність директору ТОВ «МЕЖИРІЧЕНСЬКИЙ ГЗК» Дмитру Голіку за суттєву допомогу громаді у боротьбі із поширенням коронавірусної інфекції.

Вже не вперше підприємство з початку обмежувальних карантинних заходів надає допомогу у вигляді захисних масок та дезінфікуючих засобів, які наразі є найнеобхіднішими та затребуваними засобами по всій державі. Незважаючи на постійну потребу у цих засобах на власному підприємстві, вони знаходять можливість виділяти ці засоби і для потреб незахищених верст населення в нашій громаді. Працівники КЗ «Центр соціальних послуг» доставляють їх адресно цій категорії громадян - своїм підопічним та людям похилого віку, які зараз вимушені перебувати на самоізоляції.

Сьогодні підприємство виділили ще й 300 л пального для ППЧ-28 Хорошівського районного сектору Управління ДСНС у Житомирській області для забезпечення регулярної санітарної обробки автомобільних доріг в селищі Іршанськ.

Тому ще раз дякуємо Дмитру Голіку та всьому колективу ТОВ «Межиріченський ГЗК» за допомогу та небайдужість!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)