Дата: 10.04.2020 15:44

На позачерговому засідання виконавчого комітету Іршанської селищної ради сьогодні, 10 квітня, було прийнято рішення Про обмежувальні заходи на період Великодніх свят та поминальних днів на території Іршанської ОТГ.

Згідно даного рішення доручено закрити кладовища на території громади для відвідування 18, 19, 20, 25 та 26 квітня, а саме:

• комунальному підприємству «Іршанське комунальне підприємство» - кладовище в смт Іршанськ;
  • в.о. старости Булизі С.Є. - кладовища на території Добринського старостинського округу.

Прибирання територій кладовищ та могил дозолено громадянам у період з 13 квітня по 7 травня, крім днів 18, 19, 20, 25 та 26 квітня, з дотриманням заходів безпеки та за наявності засобів захисту й у кількості не більше 2-х осіб біля однієї могили.

Заборонено під час прибирання та відвідування могил вживання алкогольних напоїв та споживання їжі.

Рекомендовано рейдовим мобільним групам Нацполіції Хорошівського району регулярно здійснювати перевірки дотримання карантинних заходів та даного рішення на території громади, а настоятелям православної та католицької церков громади - проводити великодні богослужіння та інші заходи на період дії карантинних обмежень  за відсутності вірян."

Див.: повний текст рішення № 56 від 10.04.2020

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)