Приклад соціально відповідального бізнесу

Дата: 14.04.2020 14:14

Сьогодні вкотре громада отримала від ТОВ «МЕЖИРІЧЕНСЬКИЙ ГЗК» допомогу для боротьби з розповсюдженням вірусних хвороб. Загалом від підприємства громада вже отримала 1000 шт. масок, 50 л дезінфікуючого засобу для рук та 300 л бензину для бригади ППЧ-28, яка здійснює санітарну обробку доріг в громаді. Це гарний приклад соціально відповідального бізнесу в нашій громаді.

Селищною радою ці засоби спрямовані і для потреб медперсоналу КНП «ЦПМСД» та бригади екстреної медичної допомоги (200 шт. масок та 5 л дезінфікуючого засобу), і для працівників КП «Іршанське комунальне підприємство», які зайняті на роботах з санітарної обробки в селищі, здійснюють обслуговування користувачів комунальних послуг (100 шт. масок та 5 л дезінфікуючого розчину). Решта масок передано соціально незахищеним верствам населення громади.

Також працівниками селищної ради та Іршанського комунального підприємства розповсюджуються друковані видання та листівки  інформативного змісту про заходи з упередження розповсюдження коронавірусної інфекції, розроблені Центром громадського здоров'я за підтримки програми U-LEAD з Європою.

Вкотре закликаємо зберігати спокій та здоровий глузд. Будьте здорові!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)