В дитячому садочку - сучасна холодильна шафа

Дата: 27.04.2020 10:13

Фото без описуДошкільний навчальний заклад Іршанського НВК на сьогодні  обслуговує 265 вихованців.

Нещодавно в харчоблоці закладу вийшов з ладу холодильник для зберігання кисломолочної продукції. Критичним стало питання щодо придбання нового, адже зберігати дану продукцію потрібно при температурному режимі, який має відповідати санітарним нормам.

За допомогою адміністрація закладу звернулися до селищного голови Анатолія Рака.  На черговому засіданні селищної ради подання про надання фінансової підтримки закладу для придбання необхідного обладнання було підтримане депутатським корпусом.  Завдяки виділеним коштам з місцевого бюджету у сумі  24 814,00 грн. для закладу дошкільної освіти придбано нову холодильну шафу.

Іршанська селищна рада вкотре запевняє, що пріоритетним напрямком нашої діяльності є створення належних і комфортним умов для дітей та молоді нашої громади.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)