Суттєва допомога медичним працівникам від Межиріченського Гірничо-збагачувального Комбінату

Дата: 29.04.2020 14:44

Фото без описуСвіт охопила пандемія коронавірусу COVID 19. Не оминула вона і українців. Це стало серйозним випробовуванням для наших громадян. Проте вкрай нелегким воно стало для всіх медичних працівників, які перебувають на передовій боротьби з пандемією коронавірусу.

У складний період, коли із-за кордону повертались наші  земляки і які мають  перебувати на самоізоляції для зниження ризику інфікування коронавірусу, та під час зростання захворюваності на пневмонію, яка підлягає спеціальному медичному спостереженню та лікуванню, медикам, як ніколи, потрібна допомога та спеціальний захист.

На потребу у захисних медичних халатах, комбінезонах (одноразових та багаторазових водонепроникних), спеціальних бахілах, захисних екранах для обличчя та багато іншого без мешкань відреагував Дмитро Голік, директор ТОВ «Межиріченський Гірничо-збагачувальний Комбінат». Підприємство придбало на суму майже 45 тис грн необхідні товари та передало благодійно Іршанському центру ПМСД та бригаді екстреної медичної допомоги.Фото без опису

Селищний голова Анатолій Рак, головний лікар КНП «ЦПМСД» Іршанської селищної ради Олександр Набока та всі медичні працівники закладу висловлюють щиру вдячність підприємству та особисто його керівнику Дмитру Голіку за підтримку та таку необхідну і на часі допомогу, за постійну готовність бути корисними суспільству та своїй громаді.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)