Благодійники в боротьбі з COVID-19

Дата: 29.04.2020 15:04

Фото без описуЗвітуємо за квітень

Напередодні Великодніх свят селищна рада отримала пасочки (65 шт) відФото без опису народного депутата України Андрія Пузійчука, що були вручені людям, якими опікується Центр соціальних послуг Іршанської селищної ради.

400 грн перераховано на спеціальний рахунок ВООЗСКС для благодійної допомоги небайдужими мешканцями Аліною Фото без описуПилипчук та Русланою Примасюк, на які придбано дезінфікуючі засоби для сімей, що опинились в складних життєвих обставинах та також перебувають на обліку в Центрі.

Від ТОВ «Межиріченський Гірничо-збагачувальний Комбінат» отримано:

• 5 000 шт масок, 50 л дезінфікуючого засобу для рук (для потреб малозахищених верств населення в громаді);
  • 300 л бензину (для бригади ППЧ-28, яка здійснює санітарну обробку доріг в громаді);
  • спеціальні зФото без описуасоби індивідуального захисту для медичних працівників центру ПМСД та бригади екстреної медичної допомоги смт Іршанськ на суму майже 45 тис грн.

Вдруге Анатолій Рак спрямував власні кошти на придбання 250 продуктових наборів для людей похилого віку, які знаходяться в «групі ризику» та вимушені перебувати в самоізоляції.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитись допомагати тим, хто цього вкрай потребує. Разом ми спроможні зробити все, і навіть – більше!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)