Київське вище професійне училище будівництва і архітектури запрошує на навчання

Дата: 30.04.2020 12:54

Київське вище професійне училище будівництва і архітектури звертається з пропозицією для мешканців громади - випускників школи та незайнятої молоді, які стоять перед вибором - отримання подальшої освіти, професії і працевлаштування. Безперечний факт, що кожна молода людина має розпочинати самостійне життя з опанування робітничої професії, яку можна отримати в нашому училищі. Вирішити ким стати непросто. Інформація про наше училище допоможе зробити вибір. Наші професії - це надійне та достойне місце в житті. В цей нелегкий час для нашої держави вкрай необхідні висококваліфіковані робітники, які також можуть бути корисні також і для розбудови Вашої громади.

Київське вище професійне училище будівництва і архітектури більше 30 років здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професій: столяр (будівельний), паркетник, верстатник деревообробних верстатів; столяр (будівельний), монтажник гіпсокартонних конструкцій; муляр, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, електрозварник ручного зварювання; штукатур, лицювальник-плиточник, маляр; радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури.

Наші переваги:

• навчання проводиться за державні кошти;
  • на період навчання безкоштовно надається гуртожиток;
  • під час навчання всім учням надається стипендія;
  • на період навчання надається відстрочка від призову до Збройних сил України;
  • після отримання робітничої професії гарантуємо працевлаштування;
  • період навчання в училищі зараховується до трудового стажу;
  • після закінчення училища є можливість продовжити навчання в індустріально- педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка, в Київському національному університеті будівництва і архітектури за направленням училища.

В разі зацікавленості у наших пропозиціях пропоную звертатися за адресою: м. Київ, вул. Клавдіївська, 22,

тел. 0676200091, 097 196 54 31, 097 7189424

e-mail: kvpubia8@ukr.net

www.kvpubia.narod.ru