ДАЙДЖЕСТ подій за тиждень

Дата: 06.05.2020 15:37

Фото без описуЗа останній тиждень квітня в смт Іршанськ виконані роботи з реконструкції вуличного освітлення прибудинкових територій та встановлено світлодіодні світильники:

• по вул. Шевченка, 4 (район Центру ПМСД та денного стаціонару);
  • в мікрорайоні по вул. Корольова, в тому числі освітлено пішохідну доріжку від будинку по вул. Корольова, 1 до автобусної зупинки по вул. Гулія;

• в районі індивідуальних забудов по пров. Бельського, вул. Будівельників, вул. Енергетиків, вул. Першопрохідців;
  • в районі індивідуальних забудов по пров. Лаптєва, пров. Ільменітовий, пров. Геологів, пров. Поліський, пров. Коробейнікова.

Селищною радою укладено договір на Послуги по розробці технічної документації з інвентаризації земель комунальної власності, а саме: землі під польовими дорогами, полезахисними лісосмугами та іншими захисними насадженнями, не витребувані паї в межах території Іршанської об'єднаної територіальної громади.

Що отримує громада в результаті проведення інвентаризації землі:

1. створюється повноцінна база даних про всі земельні ділянки в межах населеного пункту на паперових та електронних носіях. Завдяки цьому, підвищується його інвестиційна привабливість, спрощується пошук потенційних земельних ділянок для інвестора та містобудівних потреб;
  2. селищна рада отримує можливість організації постійного контролю за використанням земель в населених пунктах нромади;
  3. виявлення всіх землекористувачів, власників землі зі встановленням меж їх ділянок;
  4. виявлення земельних ділянок, що не використовуються або використовуються нераціонально, не за цільовим призначенням;
  5. значно скорочуються витрати жителів сіл, селища при присвоєнні кадастрового номеру земельної ділянки.

27 квітня під час робочої поїздки по освітянським об’єктам Хорошівського району заступниця голови Житомирської ОДА Віра Рогова відвідала і нашу громаду.

Метою візиту було ознайомитись із станом об’єктів, які будуються (реконструюються) в рамках реалізації Програми  Президента  України «Велике будівництво».

«У рамках реалізації Президентської Програми «100 шкіл, 100 дитсадків, 100 стадіонів» плануємо побудувати та реконструювати на Житомирщині школи, садочки та стадіони. Нові освітянські та спортивні об’єкти – це можливість поліпшити якість освіти та виховувати здорове покоління», - зазначила в розмові Віра Рогова.

Разом з Анатолієм Раком, Олександром Одноворченком та Наталею Закревською вона оглянула корпус дитячого садочку «Білочка» Іршанського НВК, реконструкція якого входить до Програми «Велике будівництво»; побувала в приміщенні, де тривають роботи з капітального ремонту під Молодіжний центр. Заступниця голови ОДА була приємно здивована сучасними спортивними об’єктами на території Іршанського НВК (скейт-парк та майданчик з вуличними тренажерами), зазначила, що в комплексі з молодіжним центром це може стати модерновим молодіжним простором в громаді. В розмові з Анатолієм Раком поділилась, що одиниці громад в області мають подібну молодіжну інфраструктуру та пообіцяла допомагати та сприяти подальшому розвитку громади в цьому напрямку.

Тривають роботи по облаштуванню скверу пам’яті і слави Героїв-учасників АТО та ООС.

Стабільна ситуація з захворюваністю та поширенням коронавірусу дозволяє Уряду з 11 травня розпочати зняття перших обмежень і перейти до концепції адаптивного карантину. Проте говорити щось конкретне ще завчасно. Тому дочекайтесь нових публікацій на нашому сайті або на сторінці у Facebook.

Бережіть себе і будьте здорові!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)