Подякуй ветерану! Всеукраїнська акція від УКРПОШТИ

Дата: 07.05.2020 15:44

Подякуй ветерану

Вже 75 років поспіль мільйони людей виходять на вулиці, щоб подякувати ветеранам Другої світової війни за справжню мужність та незламність духу, а також вшанувати тих, хто віддав своє життя, щоб ми жили у вільному і світлому сьогодні. Пам’ять про їхній подвиг житиме у наших серцях вічно, але, на жаль, не самі герої.

Тож нині важливий кожний день. І карантин – не привід забувати чи переносити урочистості, втрачаючи дорогоцінний час. Привітати наших героїв можна, не виходячи з дому. Разом з Укрпоштою.

З нагоди 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в умовах повної ізоляції, особливо літніх людей, Укрпошта ініціювала Всеукраїнську акцію «Подякуй ветерану на відстані».

Укрпошта створила платформу, де кожен небайдужий має можливість виявити увагу до одного чи кількох із 11 тисяч учасників бойових дій, вік яких уже добігає до 100 років, але для яких слово «війна» так само свіже в пам’яті, як і 75 років тому.

До 9 травня ви можете дуже просто висловити свою вдячність: вкажіть, з якого ви регіону, напишіть текст подяки, а Укрпошта роздрукує вашу унікальну листівку та доставить ветерану в будь-який куточок нашої країни просто в руки. Можна зробити більше — і оплатити для пенсіонера набір базових продуктів або передплатити газету чи журнал. Дарувати радість і турботу так просто.

Зробити це можна за ПОСИЛАННЯМ

Партнери Укрпошти в цьому проекті: Міністерство ветеранів України та Міжнародний благодійний фонд «Let’s help». Дякуємо їм і кожному з вас heart

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)