Відзнака ветеранів небайдужим та мудрим керівником підприємства

Дата: 15.05.2020 10:11

Шановні ветерани Іршанської громади отримали черговий приємний подарунок, що надійшов від директора ТОВ «Межиріченський ГЗК» Голіка Дмитра Петровича, від якого на благодійний рахунок Іршанської селищної ради надійшло 10 тис грн для вшанування наших ветеранів.

Учасники бойових дій, працівники тилу, інваліди (всього – 20 осіб) отримають грошові подарунки протягом найближчого часу на свої карткові рахунки.

Висловлюємо слова щирої вдячності директору ТОВ «Межиріченський ГЗК» Голіку Дмитру Петровичу за добрі справи в ім’я людського подвигу жителів Іршанської громади у боротьбі з нацизмом в роки Другої Світової Війни.

Мудрі та відповідальні керівники роблять гарні справи з повагою до нашого минулого та розумінням майбутнього. Керівник, який ставиться з турботою до ветеранів - заслуговує на теплі слова вдячності, людську повагу та підтримку добрих справ підприємства.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)