Флешмоб під гаслом "Я ношу вишиванку"

Дата: 21.05.2020 13:51

21 травня колектив Іршанської селищної ради відзначив День вишиванки, взявши участь у флешмобі під гаслом: «Я ношу вишиванку». Фото без опису

У культурі будь-якого народу є особливості і традиції, які відображають його самобутність, автентичність та унікальність. Безперечно, Україна має чимало неповторних традицій та багату культурну спадщину, але чи не найбільшим надбанням українського народу споконвіку вважалася вишиванка. Вишивка – це духовний символ українського народу. І з нею пов’язана багатовікова історія нашого роду, його радощі та печалі. Потяг до національного вбрання не дивина, адже вишита сорочка й рушничок символізують чистоту почуттів, щиру любов до рідних, натхнення на кожен новий день, мир і злагоду, щастя та добробут. Шануйте та бережіть, носіть вишиванку, бо то є бренд українського народу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)