Вітання з Днем захисту дітей від працівників соціальної сфери та благодійниці

Дата: 01.06.2020 12:07

1 червня в Україні святкують  Міжнародний День захисту дітей. Це відміннаФото без опису можливість присвятити родині і дітям увагу, приємно провести час, радувати дітей подарунками та сюрпризами, адже вони їх так люблять.

Напередодні свята працівники соціальної сфери Іршанської селищної ради відвідали сім’ї громади, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків. Дітям вручили солодкі подарунки до Дня захисту дітей, а з  батьками провели профілактичні бесіди.

Солодкі подарунки люб'язно надала директор магазину ТОВ "Мега Абсолют" Надія Кобилінська. Колектив селищної ради сердечно дякує пані Надії за надану благодійну допомогу.

Любі діти! Бажаємо Вам всім миру, міцного здоров’я, енергії, злагоди і добробуту, блискучих результатів у навчанні та творчості, здійснення найзаповітніших мрій і щоденного відчуття захищеності та підтримки!

Зі святом!

колектив соціальної служби

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)