ЦНАП розпочинає надання комплексної послуги ID-14 для підлітків

Дата: 01.06.2020 12:43

В Україні днями запустили комплексну послугу ID-14 для підлітків, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та ідентифікаційного номера платника податків, тобто 14-річні громадяни України можуть отримувати паспорт і ідентифікаційний код одночасно. Усі ці персональні дані будуть на ID-картці.

Центр  надання адміністративних послуг Іршанської селищної ради оголошує про початок надання даної послуги.

Послуга ID-14 для підлітків дозволяє зменшити кількість візитів громадян до державних органів та заощадити їх власний час, оскільки відтепер відпадає необхідність відвідування Центру обслуговування платників податків для написання заяви та отримання довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Послуга з оформлення паспорта громадянина України у вигляді картки вперше з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків у відділі ЦНАП надається безкоштовно.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)