В скарбничці школи мистецтв – нові перемоги

Дата: 05.06.2020 14:45

Карантин – не привід для нудьги, Фото без опису

адже маючи доступ до інтернету, бажання та уяву, можна зробити чимало. Наприклад, відвідати онлайн будь-який куточок світу. Для багатьох з нас карантин став приводом зайнятись саморозвитком, пройти навчання за курсами, на які не вистачало часу в «докарантинному» житті, вивчити іноземні мови, оволодіти певними навичками. І взагалі, карантин змусив всіх нас почати мислити і діяти більш креативно та творчо підходити до вирішення певних задач.

Довели це учні і педагоги Іршанської школи мистецтв. Наполегливість талановитих дітей та натхнення їх наставників привели до перемог навіть на відстані, під час онлайн-конкурсів. Для них карантин став врожайним на перемоги!

Викладачі школи мистецтв Галина Обшта та Ангеліна Чудновець зі своїми учнями вирішили взяти участь у Мiжнародному дистанцiйному конкурсі Marine Fantasy (Морські Фантазії), який тривав з 16 по 17 травня 2020 року. І не пошкодували, адже їх учні здобули в номiнацii iнструментальне мистецтво:

• Степанчук Ольга  - І мiсце (сольне виконання)
  • Россол Владислава - І мiсце (сольне виконання)
  • Степанчук Ольга та Ренкас Марина - І мiсце (ансамбль)
  • Васянович Анастасiя - ІІ мiсце (сольне виконання)
  • Венглiвська Вiкторiя - ІІ мiсце (сольне виконання)Фото без опису

Ще одну перемогу до скарбнички Іршанської школи мистецтв принесло тріо юних скрипалів у складі

• Бокелавадзе Ії
  • Вдовиченко Олександри
  • Яндюка Даніїла,

які взяли участь у Дистанційному ІІ Міжнародному багатожанровому фестивалі "ПЕРЛИНА ДНІПРА" та стали лауреатами ІІ ступеня. Їх викладач Любов Козаченко та концертмейстер Наталя Ренкас радіють разом з учнями і пишаються ними.

Фото без опису Вітаємо лауреатів та їх викладачів. Бажаємо нових яскравих перемог, натхнення, наснаги і нових ідей для творчості!

Пам’ятайте, що музика лікує душі, допомагає долати життєві негаразди. Здолаємо і карантинні негаразди! Бережіть себе, будьте здорові і даруйте світу музику!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)