Про результати розгляду звернення щодо торгівлі за межами ринку та посилення карантинних обмежень

Дата: 05.06.2020 18:46

З метою розгляду колективного звернення підприємців, що здійснюють свою торгівельну діяльність на території Іршанського селищного ринку, щодо надання дозволу на здійснення торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами в суботу по вул. Гулія і на території автобусної станції та на виконання вимог протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБтаНС від 05.06.2020 року щодо посилення карантинних обмежень на території Житомирської області, сьогодні – 05.06.2020 року відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Іршанської селищної ради.

За результатами засідання виконавчого комітету, рішенням № 74 від 05.06.2020 року, прийнято:

• п.п.2, 3 рішення виконавчого комітету Іршанської селищної ради № 65 від 22.05.2020 року щодо здійснення торгівельної діяльності продовольчими та непродовольчими товарами тільки на території Іршанського селищного ринку та м’ясного павільйону і заборони здійснення торгівлі по вул.Гулія та на території автобусної станції – залишити без змін;
  • призупинити дію п.8 рішення виконавчого комітету Іршанської селищної ради № 65 від 22.05.2020 року щодо розширення переліку дозволених на період карантину видів діяльності з 10.06.2020 року, а саме: закладів харчування в приміщеннях; закладів культури (окрім бібліотек) та культурних заходів; закладів, що надають послуги з розміщення (окрім готелів).

Нагадуємо, що загальнонаціональний карантин продовжено до 22 червня 2020 року. Дякуємо всім мешканцям та гостям громади за свідоме і відповідальне ставлення до карантинних обмежень.

Бережіть себе і будьте здорові!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)