ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

Дата: 11.06.2020 15:08

Керуючись статтею 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», Іршанська селищна рада виносить  на публічне обговорення проекти рішень ради:

• «Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців по Іршанській об’єднаній територіальній громаді на 2021 рік»;
  • «Про встановлення на 2021 рік податку на майно (в частині транспортного податку) та акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в населених пунктах Іршанської об’єднаної територіальної громади»;
  • «Про встановлення на 2021 рік податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частки для фізичних і юридичних осіб на території Іршанської об’єднаної територіальної громади»;
  • «Про визначення мінімальної вартості орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб по Іршанській об’єднаній територіальній громаді на 2021 рік»;
  • «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік»;
  • «Про збір за місця для паркування транспортних засобів на 2021 рік»;
  • «Про встановлення ставки туристичного збору на території Іршанської об’єднанної територіальної громади на 2021 рік та затвердження Положення про туристичний збір».

Прийняття рішень з даних питань необхідно для прозорого та ефективного встановлення податків та зборів, збільшення надходжень до селищного бюджету, здійснення необхідного контролю за своєчасністю та повнотою проведення платежів.

Адреса розробника проекту, до якої належить надсилати зауваження і пропозиції, та при необхідності ознайомитися із додатковими матеріалами:

Іршанська селищна рада, тел. 4-41-67, 4-42-62, факс 4-42-21

Офіційний сайт селищної ради https://irshanska-gromada.gov.ua

Поштова адреса: 12110, вул. Гулія, 7, смт Іршанськ  Хорошівський район Житомирська область.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта від зацікавлених осіб приймаються в надрукованому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення даного проекту рішення за вище зазначеною адресою.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них розміщені  на офіційному сайті Іршанської селищної ради в розділі "РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ".

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)