УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 12.06.2020 13:20

Фото без описуДО УВАГИ

мешканців смт Іршанськ, підприємств, установ, організацій громади!

Іршанська селищна рада доводить до відома інформацію, отриману в листі Хорошівської дільниці Коростенського відділення АТ «Житомиргаз» № 100-Сл-6757-0620 від 10.06.2020, про наступне.

Згідно погодженого плану графіку виведення ГРС Рівненського ПМ Рівненського ЛВУМГ з експлуатації для проведення ремонтно-профілактичних робіт з обов’язковою зупинкою ГРС у 2020 р., згідно з НПАОП 60.3-1.01.10 «Правила безпечної експлуатації магістральних газопроводів» (п. 1.12 розділу VII. ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ СТАНЦІЇ), для проведення ремонтно-профілактичних робіт (ревізія запірної та регулюючої арматури, в т.ч. на байпасній лінії ГРС, а також вхідних і вихідних юзолюючих фланців), Коростенське відділення AT «Житомиргаз» повідомляє про зупинку:

ГРС Десятини з 9:00 до 17:00 17.06.2020 року

Під час проведення робіт можливі коливання тиску на виході з ГРС, тому можливі перебої в постачанні природного газу по смт Іршанськ.

Повідомляємо населення про необхідність мінімального споживання природного газу в цей період та перехід на альтернативне паливо.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)