З Днем медичного працівника!

Дата: 19.06.2020 09:38
Кількість переглядів: 1958

Шановні медичні працівники - лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, і дозвольте подякувати Вам за щоденну виснажливу працю, за невпинну боротьбу за  здоров’я та життя людини.

Немає професії більш жертовної, ніж професія медика, проте медичну галузь по-різному оцінюють у суспільстві: від шанобливої вдячності до найжорсткішої критики. Проте, незважаючи ні на що, для лікаря понад усім стоїть пацієнт, його здоров’я і повноцінне життя.

Незважаючи на цілу низку проблем, які в останні роки намагається подолати система охорони здоров’я в Україні, Ви як справжні професіонали, як мовчазні ангели-охоронці, завжди готові прийти на допомогу незнайомій людині, ігноруючи особисті плани і проблеми, часто наражаючись на професійні небезпеки і навіть ризикуючи власним життям. І ми чітко це усвідомлюємо, що коли весь світ стикнувся з глобальною проблемою стрімкого розповсюдження вірусної небезпеки, саме ви стали на передовій цієї боротьби.

У Ваших руках — складна і відповідальна справа. Впевнені, що Ви й надалі з відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед Вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а  Ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю людей. Низький уклін Вам за невтомну працю, щирі і відкриті серця. Завдяки Вам у нас є віра та надія, і це — найголовніше.

Сердечно бажаємо Вам та вашим родинам здоров’я, щастя, добра і благополуччя, невичерпної енергії та нових професійних здобутків. І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

З повагою, селищний голова Анатолій Рак

і колектив Іршанської селищної ради.

фото та монтаж Володимира Кайдалова

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)