Аграріям будуть компенсувати чверть вартості сільгосптехніки

Дата: 06.07.2020 11:10

Фото без описуПро державну допомогу аграріям на 2020 рік у вигляді компенсації 25% вартості сільськогосподарської техніки та обладнання українського виробництва.

Уряд продовжує фінансування бюджетної програми “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” у 2020 році за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Аграрії будуть отримувати компенсацію у розмірі 25% від вартості вітчизняної сільськогосподарської техніки та обладнання (відповідна Постанова від 03.03.2020 №195 опублікована на сайті Кабінету міністрів України).

Згідно із бюджетним розписом, виплати розпочато з II кварталу 2020 року.

Також передбачено виплату компенсацій за техніку, придбану в жовтні-грудні 2019 року. Так, Мінекономіки затвердило розподіл коштів у розмірі 555 млн грн між уповноваженими банками для перерахування їх на поточні рахунки сільськогосподарських товаровиробників, які придбали техніку та обладнання у жовтні та листопаді 2019 року.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)