Шукаємо претендентів на посаду директора Центру естетичного виховання

Дата: 15.07.2020 13:47

ОМС відділ освіти, охорони здоров’я та соціально - культурної сфери розпочато прийом документів претендентів на  посаду директора Центру естетичного виховання.

Відповідно до п. 3 ст. 21 ЗУ «Про позашкільну освіту» посаду керівника державного та комунального закладу позашкільної освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню посадових обов’язків.

Бажаним є, щоб претенденти мали розвинутий естетичний смак, володіли вміннями, навичками рукоділля та знаннями гурткової роботи.

Усі зацікавлені особи  мають подати до ОМС відділ освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери наступні документи:

• заяву ;
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує  громадянство України;
  • копії документів про вищу освіту
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж          педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  •  перспективний план (програма) розвитку закладу (довільної форми) на 1 рік.
  • письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)