Останні новини в громаді

Дата: 16.07.2020 09:22

Фото без описуЧергова підбірка інформації про роботи, що виконуються на об’єктах громади.

БЛАГОУСТРІЙ

СКВЕР ПАМ’ЯТІ ТА СЛАВИ

На об’єкті тривають роботи по встановленню паркових лавок, встановлено нові дошки оголошень, три велопарковки (біля входу до приміщення селищної ради та біля відділень Укрпошти і ПраватБанку).

Днями в центральному секторі скверу, на Алеї Слави, встановлено логотип Іршанської громади, виготовлений з каменю. Нагадаємо, що в рамках конкурсу на визначення концептуальної ідеї бренду Іршанської об’єднаної територіальної громади та її логотипу саме цей логотип (як за результатами оцінювання конкурсних робіт членами оргкомітету конкурсу, так і за результатами онлайн-голосування громадськості) отримав І місце. Меценатом у виготовленні та встановленні інсталяції виступив директор ТОВ «Стиль» Анатолій Скоковський. Його спонсорська допомога громаді, комунальним закладам громади завжди вагома та значима. Керівник підприємства - з активною життєвою позицією, небайдужий громадянин громади і держави, завжди відстоює гідні умови життя людей, особливо соціально незахищених і вразливих верств населення.

Фото без описуРоботи в сквері триватимуть і надалі.

ДОРОЖНЯ ІНФРАСТРУКТУРА

ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА (ТРОТУАР)

Завершився капітальний ремонт тротуарних доріжок по вул. Шевченка.

Фото без описуВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА (ДОРОГА)

Завершуються роботи з капітального ремонту дороги загальною протяжністю 1,4 км по вул. Шевченка в смт Іршанськ.  Нагадаємо, ремонтні роботи реалізуються в рамках проекту «Велике будівництво», ініційованого Президентом України, який спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури в громадах включно з дорогами та соціально важливими об’єктами.

ДОРОГА ЄМИЛІВКА-ДОБРИНЬ

На фінішному етапі і роботи по асфальтуванню дороги Ємилівка-Добринь, ремонт якої також є складовою проекту «Велике будівництво».

ЗАКЛАДИ ОСВІТИ

ІРШАНСЬКИЙ НВК «ГІМНАЗІЯ-ДНЗ»

Завдяки наполегливій праці команди однодумців опорний освітній заклад нашої громади Іршанський НВК «Гімназія-ДНЗ» став учасником пілотного проекту «Якісне харчування – щаслива дитина – здорова нація», в рамках якого в закладі буде створено сучасну їдальню та придбано сучасне технологічне обладнання для харчоблоку.

МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР

На фінальній стадії роботи з капітального ремонту приміщення Іршанського НВК під молодіжний центр.

ДИТЯЧИЙ САДОК «БІЛОЧКА»

Тривають роботи по зовнішньому утепленню та фарбуванню фасаду будівлі дитячого садочку «Білочка». В самому приміщенні здійснюються роботи по укладанню нової електромережі. Це ще один соціально важливий об’єкт, що втілюється у життя завдяки участі у проекті «Велике Будівництво».

Фото без описуФото без опису

Фото без описуРятувальники закликають населення Житомирської області суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!

Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь біля лісової зони, в полях, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки!

Пам’ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель.

Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, звалищах – негайно телефонуйте за номером «101».

У літні місяці блискавка може становити неабияку небезпеку для людини.Фото без опису

Щоб не постраждати від блискавиці, варто дотримуватись наступних правил:

• якщо ви перебуваєте під відкритим небом, негайно відключіть мобільний телефон та позбавтесь усіх металевих предметів, які є на вас чи при вас;
  • не лягайте на землю, бо тим самим збільшуєте площу ураження розрядом, а краще сядьте, злегка нагнувши голову;
  • не торкайтеся металевих споруд і залізних електроопор, опор мостів, дротяних огорож і подібних об’єктів з металу;
  • не ховайтеся біля самотніх дерев, краще сховайтеся під кущами;
  • при перебуванні на пляжі, не залишайтеся у воді та не перебувайте на відкритому березі водойми.

Якщо ж ви перебуваєте у приміщенні, зачиніть всі кватирки, вікна, двері, бо протяги можуть «спровокувати» блискавку.

Більше за темою: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО БЛИСКАВКУ (памятка туристові)

Дякуємо за цікавість до життя громади. Будьте активні і свідомі. Долучайтесь до створення комфортних умов життя в нашій громаді.

Разом з вами чекаємо лише гарних новин.

Бережіть себе і будьте здорові!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)